Головна

Управління активами

Операції з цінними паперами

Послуги депозитарної установи
Інвестиційна група

русский
українська

  
ТАСК-Інвестиційна група
Депозитарна установа
Андерайтинг
Брокеридж
Інвестиційні фонди

    
Послуги Інвестиційної групи "ТАСК"
   
Ліцензії та Свідоцтва
   
Контакти
    Члени Інвестиційної групи "ТАСК"


 • Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ"

  • управління через інвестиційні фонди
  • інвестиційний консалтинг

  Інвестиційні фонди дають можливість багатьом вкладникам вийти на ринок з високим потенціалом доходу, доступним тільки для крупних інвесторів при безпосередньому інвестуванні у цінні папери.

 • Торговець цінними паперами "ТАСК-БРОКЕР"

  • брокеридж
  • андеррайтинг
  • дилерські услуги

  Основною перевагою "ТАСК- БРОКЕР" є наявність усіх необхідних ліцензій для будь-яких операцій з цінними паперами – від разового придбання або продажу цінних паперів на біржі до надання складних комплексних послуг, таких як організація емісії або формування контрольного пакету акцій.

 • Депозитарна установа "ТАСК- БРОКЕР"

  • відкриття та ведення рахунків в ЦП
  • знерухомлення та обслуговування обігу випуску
  • забезпечення виплат дивидендів, інформаційне обслуговування власників ЦП

  Свою діяльність депозитарна установа ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" здійснює у відповідності до діючого законодавства України, Регламенту здійснення професійної депозитарної діяльності депозитарної установи та інших внутрішніх документів зберігача.

 • Інвестиційна компанія "ТАСК"

  • проектне фінансування
  • маркетингові дослідження ринку
  • операції з поглинання та злиття підприємств


Шановні відвідувачі.

У зв'язку з оголошенням загального карантину всі компанії, що входять до складу Групи "ТАСК", працюють в частково дистанційному режимі.

Телефонні дзвінки на корпоративні номери (44) 502-00-75 та (44) 502-00-77 приймаються з 10-00 до 16-00.

Звернення електронною поштою обробляються в звичайному режимі з 9-00 до 18-00.

Робочі дні залишаються незмінними: Пн- Пт.


Інвестиційна група "ТАСК"
Заснування: 2006 рік.

Сфера діяльності: ринок інвестицій.
 
Інвестиційна група "ТАСК" - це фінансовий холдинг, до складу якого входять Інвестиційна компанія "ТАСК", Торговець цінними паперами "ТАСК- БРОКЕР", Депозитарна установа "ТАСК- БРОКЕР" та Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ". Очолює групу Сергій Васильович Бродович.
 
Компанія "ТАСК", заснована в Києві в квітні 2002 року, послужила базисом для створення Інвестиційної групи "ТАСК" . Ядром колективу стали досвідчені фахівці, що брали безпосередню участь у формуванні цивілізованого фондового ринку України. За довгі роки роботи в даному секторі економіки ними успішно реалізовані проекти різного ступеня складності, накопичений великий досвід. 

Компанія "ТАСК" є членом таких організацій:

The American 
Chamber of Commerce in Ukraine "The American Chamber of Commerce in Ukraine" (Chamber)
The European Business 
Association "The European Business Association" (EBA)


Компанія "ТАСК-БРОКЕР" на фондовому ринку України надає широкий спектр фінансових послуг та є невід’ємною операційною складовою Інвестиційної групи "ТАСК".

ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" зареєстровано у квітні 2006 року. З 26 червня 2006 року компанія є членом Фондової біржі ПФТС. Стабільне нарощування обсягів торгівельних операцій дозволило компанії на початку 2008 року увійти до першої двадцятки гравців біржі та вже у серпні 2008 року міцно закріпитись у першій десятці кращих торговців акціями.

Основною перевагою "ТАСК-БРОКЕР" є наявність усіх необхідних ліцензій для будь-яких операцій з цінними паперами – від разового придбання або продажу цінних паперів на біржі до надання складних комплексних послуг, таких як, організація емісії або формування контрольного пакету акцій.

ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" є членом:
ПФТС Фондової біржі ПФТС – з червня 2006 року ("ТАСК-БРОКЕР" є акціонером ПФТС)
Укр.биржа "Української біржі"  - з лютого 2009 року ("ТАСК-БРОКЕР" є акціонером УБ)
 "Професійної асоціації учасників ринку капіталів та деривативів"

Все це разом дозволяє компанії "ТАСК-БРОКЕР" надавати клієнтам наступні послуги: 
        
 • брокерські послуги;
 • депозитарні послуги депозитарної установи;
 • послуги з випуску та розміщенню цінних паперів (андеррайтинг); 
 • дилерські послуги; 
 • послуги з купівлі ОВДП для фізичних осіб.

Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ" зареєстрована у лютому 2006 року і є важливою ланкою Інвестиційної групи "ТАСК". Створення КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" дозволило максимально розширити спектр послуг, що надаються Групою на фінансовому ринку.

Метою створення компанії є залучення коштів фізичних та юридичних осіб для фінансування високорентабельних інноваційних проектів, успішного вкладення коштів у цінні папери українських емітентів і, як результат, отримання максимального доходу на залучені активи.
На даний момент в управлінні компанії перебуває п'ять пайових інвестиційних фондів, два з яких - венчурні пайові фонди та три - публічні: "ТАСК Універсал", "ТАСК Український Капітал" та "ТАСК Ресурс" (для інвесторів - фізичних та юридичних осіб). Ще три пайові інвестиційні фонди знаходяться в процесі ліквідації. 

Інвестиційні фонди дають можливість багатьом вкладникам вийти на ринок з високим потенціалом доходу, доступним тільки для крупних інвесторів при безпосередньому інвестуванні у цінні папери. Додатковою перевагою вкладень у фонди є диверсифікований підхід - активи фонду працюють в різних сегментах фінансового ринку, що гарантує стабільну дохідність при мінімізації ризиків.

Інвестиційна група "ТАСК" – це команда висококваліфікованих фахівців, що мають глибокі знання та багаторічний досвід роботи на фондовому ринку України. Усі співробітники управлінського персоналу мають вищу освіту та, згідно вимог НКЦПФР, відповідні сертифікати на здійснення професійної діяльності з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності.

Послуги депозитарної установи


Постачальник природного газуТАСК-Інвестиційна група
Україна, 01001, Київ
пров. Рильський, 6, 6 поверх
Телефон: (44) 502-00-77
Факс: (44) 502-00-78
Веб-сайт: www.task.ua
Эл. пошта: info@task.ua

 

Усі права на сайт - власність ©ТАСК, 2005-2020
Розроблено ©J.K.®Design, 2006-2009.