Головна
Управління активами

Операції з цінними паперами

Послуги депозитарної установи

Інвестиційна група
русский
українська

  
ТАСК-ІНВЕСТ

ТАСК Ресурс
Пайовий інвестиційний фонд диверсифікованого виду відкритого типу


Інвестиції з розумом!
Актуальні питання
   
Законодавство
   
Глосарій
   
Поради інвесторам
    
Про компанію
   
Новини
   
Послуги КУА "ТАСК-ІНВЕСТ"
   
Фонди
    
ПРО КОМПАНіЮ

 Шановні відвідувачі.

У зв'язку з оголошенням загального карантину всі компанії, що входять до складу Групи "ТАСК", працюють в частково дистанційному режимі.

Телефонні дзвінки на корпоративні номери (44) 502-00-75 та (44) 502-00-77 приймаються з 10-00 до 16-00.

Звернення електронною поштою обробляються в звичайному режимі з 9-00 до 18-00.

Робочі дні залишаються незмінними: Пн- Пт.Про компаніюКОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТАСК-ІНВЕСТ"

Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ" зареєстрована у лютому 2006 року і є важливою ланкою Інвестиційної групи "ТАСК". Створення КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" дозволило максимально розширити спектр послуг, що надаються Групою на фінансовому ринку.

Метою створення компанії є залучення коштів фізичних та юридичних осіб для фінансування високорентабельних інноваційних проектів, успішного вкладення коштів у цінні папери українських емітентів і, як результат, отримання максимального доходу на залучені активи.

Запорука нашого успіху - команда висококваліфікованих спеціалістів, що мають потужний базис знань, багаторічний досвід роботи на фондовому ринку та успішно реалізовані проекти, і, що доволі важливо, прагнення до вдосконалення своїх знань та досягнення ще більш високих результатів.
Компанія активно ввійшла на ринок і стала його повноцінним учасником.

21.04.06 - КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" прийнята дійсним членом Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (www.uaib.com.ua). Крім того, "ТАСК-ІНВЕСТ" є членом таких організацій, як The European Business Association (EBA) (www.eba.com.ua) та The American Chamber of Commerce in Ukraine (АСС) (www.chamber.ua).

На даний момент в управлінні компанії перебуває п'ять пайових інвестиційних фондів, два з яких - венчурні пайові фонди та три - публічні: "ТАСК Універсал", "ТАСК Український Капітал" та "ТАСК Ресурс"  (для інвесторів - фізичних та юридичних осіб). Ще три пайові інвестиційні фонди знаходяться в процесі ліквідації.

КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" пропонує перевірений часом і зручний у користуванні інвестиційний інструмент - цінні папери інвестиційних фондів компанії.

Інвестиційні фонди дають можливість багатьом вкладникам вийти на ринок з високим потенціалом доходу, доступним тільки для крупних інвесторів при безпосередньому інвестуванні у цінні папери. Додатковою перевагою вкладень у фонди є диверсифікований підхід - активи фонду працюють в різних сегментах фінансового ринку, що гарантує стабільну доходність при мінімізації ризиків.

Кожен з інвестиційних фондів КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" працює у відповідності до інвестиційної декларації, яка передбачає співвідношення потенційної доходності та ризику, які є основними критеріями вибору фондів.

Послуги депозитарної установи


Постачальник природного газуТАСК-ІНВЕСТ
Україна, 01001, Київ
пров. Рильський, 6, 6 поверх
Телефон: (044) 502-00-77
Факс: (044) 502-00-78
Веб-сайт: www.task.ua
Эл. пошта: info@task.ua
Інвестиції з розумом!
 

Усі права на сайт - власність ©ТАСК, 2005-2020
Розроблено ©J.K.®Design, 2006-2009.